THY'nin İnternet sitesine saldırı ! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

THY’nin İnternet sitesine saldırı !

 THY’nin İnternet sitesine saldırı !
Okunuyor THY’nin İnternet sitesine saldırı !

Türk Hava Yolları’nın Resmi internet sitesine Redhack tarafından saldırı düzenlendi !

Havacılık iş koluna grev yasağı getiren kanun teklifinin TBMM’nin gündemine geleceği haberi üzerine, gece saatlerinde başlayan eylemlere bir yenisi eklendi. Grev kararının kaldırılmasına tepki gösteren RedHack, Türk Hava Yolları’nın (THY) resmiinternet sitesini hackleyerek yasağı protesto etti.

Redhack’in twitter hesabından yapılan açıklamada greve destek amacıyla yapılan eylem, “THYsitesinde ilaçlama” denilerek duyuruldu.

RedHack twitter hesabında şunlar da ifade edildi:

“Bizleri sevdiklerimize ulastiran THY markasi veya ucaklari degil, emekçileridir…”

“Şu Anda THY online bilet alamazsaniz cünkü THY’nin online bilet satis engeli var:)) http://www.turkishairlines.com #grevhakkimadokunma”

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,grevle ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. THY’nin internetsitesine yönelik düzenlenen siber saldırı ile ilgili soruya Yıldırım, “Bu olay da çok yeni, henüz altyapıyı tahrip edecek, kullanılmaz hale getirecek sonuç doğurmuş değil, ilgili internet servis sağlayıcı kuruluş gerekli önlemleri aldı. Üzerinde çalışıyorlar, koruyucu önlem alıyorlar şu anda iş bırakma eyleminden daha etkin bir sonuç doğurmamıştır” cevabını verdi.

Kaynak : CNNTurk

Bir önceki yazımız olan Facebook'ta "Zaman Tünelinden Kurtulun" Sahtekarlığı başlıklı makalemizde facebook, facebook zaman tüneli ve facebook zaman tüneli çıkma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın