Teknoloji Blogu

TikTok Hesabınızdan Nasıl Para Çekilir?

0

TikTok’taki birçok içerik oluşturucu, platformu sadece kendini ifade etmek için bir çıkış yolu olarak değil, aynı zamanda gerçek para kazanmanın bir yolu olarak da kullanıyor. TikTok Canlı Yayın Programı aracılığıyla içerik oluşturucular, gerçek paraya dönüştürülebilen ve banka hesabına çekilebilen TikTok elmasları kazanır.

TikTok Hesabınızdan Nasıl Para Çekilir?

Canlı Yayın Programı aracılığıyla elmas kazandıysanız, TikTok bakiyenizi görüntüleyebilir ve banka hesabınıza çekebilirsiniz. Bakiyenizi görüntülemek ve para çekme işlemi başlatmak için profilinizi ziyaret edin ve ardından ekranınızın sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayın. Aşağı kaydırın ve bakiyeyi seçin. Jeton bakiyenizi ve alt kısımda CANLI Hediyeler yazan küçük bir düğmeyi gösteren bir ekrana yönlendirileceksiniz. Elmas bakiyenizi kontrol etmek için CANLI Hediyeler’i seçin. Burada gün için kaç elmas kazandığınızı ve toplamda kazandığınız elmasları göreceksiniz. Bir elmas yaklaşık 0,05 USD’ye eşittir. Ancak, bu dönüşümden sonra TikTok’un birkaç dolar tuttuğunu unutmamalısınız.

TikTok

Hala sorun yaşıyorsanız, uygulamayı kullanarak TikTok destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Profilinizin sağ üst tarafındaki üç noktayı tıklayın . Sorun Bildir seçeneğine ilerleyin. Bunu seçin ve ardından ekranın sağ üst köşesindeki notlar simgesine dokunun. Ardından , alttaki Bize geri bildiriminizi söyleyin seçin. Raporunuzu yazabileceğiniz ve bir ekran başlığı ekleyebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

TikTok Para Kazanmanıza Yardımcı Olabilir

Uygulamadan, hem yaratıcılar hem de takipçileri için daha fazla özellik sunmak için sürekli olarak gelişiyor. Bir video paylaşım platformundan daha fazlası haline geldi. Örneğin hediye verme özelliği, artık takipçilerin sevdikleri etkileyicileri desteklemelerine izin veriyor. Bu arada, nakit çıkışı özelliği, içerik oluşturucuların ürettikleri içerik aracılığıyla yaratıcı çalışmalarını kullanarak ciddi para kazanmalarına olanak tanır.

Bir önceki yazımız olan Facebook'unuzda Oturum Açmış Diğer Cihazları Bulma ve Kaldırma başlıklı makalemizde Facebook diğer cihazlardan çıkış yapma, facebook ta diğer cihazlardan nasıl çıkış yap ve facebook ta diğer cihazlardan nasıl çıkış yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et