Teknoloji Blogu

Toyota’nın Yeni Nesil Elektrikli Prius modeli sızdırıldı

0

Japon otomobil üreticisi Toyota, 8 Eylül tarihinde Las Vegas‘ta Prius modelinin yeni nesil elektrikli versiyonunu tanıtacak.

Dünya üzerinde otomobillerden dolayı oluşan yakıt sarfiyatını biraz daha azaltmak ve geleceğe yatırım yapmak amacıyla yıllardır elektrikli motora sahip otomobiller üreten Toyota, dördüncü nesil Prius modelini 8 Eylül’de ABD’nin en büyük şehirlerinden Las Vegas’da gün yüzüne çıkarması bekleniyor.

toyota-yeni-prius-modeli-dorduncu
Görünüm açısında da yenilenen Prius modeli, daha kesin hatlara sahip olacağı görülüyor. Önceki görünümüne oranla, daha farklı bir tarza sahip olan Prius, sızdırılan görsele göre yeni bir tarz sahibi olacak. 2016 model olarak karşımıza çıkması beklenen arabanın, daha fazla beygir gücüne sahip olacağı düşünülüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et