Turkcell Global Bilgi, Trabzon'da Açıldı - Teknofeed.COM

Turkcell Global Bilgi, Trabzon’da Açıldı

 Turkcell Global Bilgi, Trabzon’da Açıldı
Okunuyor Turkcell Global Bilgi, Trabzon’da Açıldı

turkcell-logo-

Turkcell Global Bilgi, karadeniz bölgesindeki şubelerini arttırmaya devam ediyor. Son olarak Trabzon’da açılan çağrı merkezi toplamda 500 kişiyi bünyesinde barındırıyor. Yüzde 70’i kadın olan Trabzon’da ki merkezin açılışını 31 Mart pazar günü Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ak Parti Trabzon Milletvekili Faruk Nafiz ÖzakBTK Başkanı Tayfun Acarer,Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ve Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan’ın katılımıyla gerçekleşti.

turkcell-global-bilgi-trabzon-acilis

Aylık ortalama 2 milyon dakika görüşmenin yapıldığı ve 560 bin çağrının karşılandığı Trabzon Çağrı Merkezi’nde çalışanların yaş ortalaması 25, yüzde 70’i ise kadın. Bu oran, yüzde 22’lerde seyreden kadın istihdamı ile dünya ülkeleri arasında geride yer alan Türkiye için çok önemli bir oran teşkil ediyor. Çağrı merkezi çalışanlarının % 31’i lisans, % 64’ü önlisans, % 5’i de lise mezunlarından oluşuyor.

 

Bir önceki yazımız olan Samsung'dan Galaxy Fonblet tablet girişimi başlıklı makalemizde fonblet tablet, galaxy fonblet ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın