Teknoloji Blogu

Turkcell T40, 499 TL Fiyatıyla Satışa Sunuldu

0

turkcell-logo

Türkiye’nin ilk yerli tasarım akıllı telefonu Turkcell T40, 499 TL’lik fiyatıyla satışa sunuldu. Son teknolojiyi herkesin erişebileceği fiyatla birleştiren T40; Turkcell TV, Turkcell Müzik ve Akıllım Güvende sigorta paketi hediyesiyle geliyor. 

Qualcomm 8225, 1.2 GHz Çift çekirdelik işlemciden güç alan T40, Yüz tanıma özellikli 5MP kameraya sahip. Android 4.1 (Jelly Bean) işletim sistemine sahip olan T40, 4 inç‘lik ekrana ve HDOn, Gürültü Engelleme, Surround Ses gibi çeşitli özelliklerede sahip.

turkcell-t40-gorsel

Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 499 TL olarak açıklanan Turkcell T40’a 2 Ekim’den itibarenturkcellmagaza.com ya da Turkcell İletişim Merkezleri’nden 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 8-24 TLarasında değişen kontratlı tektliflerle de sahip olabilecek. Kurumsal müşteriler de kendilerine özel cazip Turkcell T40 kontratlı tekliflerinden yararlanabilecek.

Turkcell T40 kontratlı olarak alanlar Turkcell’in hediyesi 3 aylık Turkcell TV Standart Paketi ve 3 aylık Turkcell Müzik 15 şarkı indirme hakkı sayesinde her an her yerden müzik ve TV keyfi yaşayacak. Turkcell Akıllım Güvende ile akıllı telefon sigortası ve akıllı telefon asistans hizmeti ilk 10 bin kişiye hediye edilecek. Üstelik Turkcell T40’ları sıvı teması ve kazaen kırılmalara karşı sigorta kapsamına alan Akıllım Güvende ile sigorta kapsamındaki hasarlı cihazlar kullanıcıdan alınıp, tekrar bulundukları adrese teslim edilme ayrıcalığı sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan En İyi Küresel Marka Apple Seçildi başlıklı makalemizde apple, apple en iyi marka ve En İyi Küresel Markalar hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et