Turkcell ve Samsung uçak bileti kazandırıyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Turkcell ve Samsung uçak bileti kazandırıyor

 Turkcell ve Samsung uçak bileti kazandırıyor
Okunuyor Turkcell ve Samsung uçak bileti kazandırıyor

Turkcell ve Samsung, Şubat ayına özel olarak tablet bilgisayar alıcılarına özel kampanya hazırladı. Turkcell’den Samsung marka tablet alan herkese Avrupa’ya çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

Turkcell, Samsung işbirliği ile 1-28 Şubat tarihleri arasında Samsung Note 8.0 ya da Samsung Tab 3.8 alan herkesi, sevdiğiyle birlikte Avrupa’ya uçuruyor. Sevgililer Günü için özel olarak kurgulanan kampanya kapsamında, Turkcell İletişim Merkezlerine gelerek tablet bilgisayarını ister peşin ister kontratlı alan Turkcell müşterileri, Avrupa’nın çeşitli kentlerine çekilişsiz kurasız 2 kişilik gidiş-dönüş bileti kazanıyor.

turkcell-samsung-kampanya

Sevgililer Günü’ne damga vuracak kampanya, Samsung Note 8.0 ve Samsung Tab 3.8 için geçerli. Turkcell 3G’li Tablet Festivali kapsamında Samsung Tab 3.8’e 24 ay kontratla ayda yalnızca 39TL ödeyerek ya da peşin 1.099TL’ye sahip olmak mümkün. Samsung Note 8.0 ise 24 ay kontratlı ayda 49TL, peşin olarak 1.199TL.

İster Paris ya da Roma, ister Amsterdam ya da Viyana

Kampanya kapsamında hediye edilen çift kişilik ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri, İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya kalkışlı Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina uçuşlarında kullanılabiliyor.

Samsung tabletlerini Turkcell Satış noktaları ve www.turkcell.com.tr’den alan müşterilerin, bilet hakkından faydalanabilmeleri için, öncelikle www.sevdiginleavrupayauc.com internet sitesine Turkcell satış noktasından kendilerine verilen kupon kodunu girmeleri gerekiyor. Sitedeki başvuru formu eksiksiz doldurulup, imzalandıktan sonra fatura kopyası ile birlikte belirtilen seyahat acentesine kargo ile gönderiliyor. Kargolama için son tarih 14 Mart 2014.

Formda 3 farklı tarih ve destinasyon belirtmek gerekiyor. Sizi arayacak seyahat acentesi yetkilisi ile uçuş planınızı teyit ettikten sonra 1 Mayıs 2014 ile 28 Şubat 2015 arasında seyahatinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Twitter, iPad uygulamasının tasarımını değiştiriyor başlıklı makalemizde ipad, manşet ve twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın