Teknoloji Blogu

Turkcell’den esnafa “Ücretsiz Sipariş Hattı”

0

turkcell-logo

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, küçük işletmeleri rekabette öne taşıyacak, yeni müşteri kazanımını ve müşteri bağlılığını sağlayacak önemli bir yeniliğe daha imza attı. Turkcell’in  Ücretsiz Sipariş Hattı sayesinde siparişle çalışan küçük işletmeler ya da doktor, avukat, emlakçı ve muhasebeci gibi işleri gereği telefonla sıkça aranan tüm meslek grupları, seçecekleri özel numara üzerinden Turkcell’li müşteriler tarafından ücretsiz bir şekilde aranma fırsatına sahip olacak.

selin-kocabas-turkcell

Selen Kocabaş: “Müşterileri tarafından ücretsiz aranan küçük işletmeler fark yaratacak”

Turkcell Kurumsal Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, “Bugün, Turkcell’le iletişim kurmayı, Turkcell’in teknolojisini kullanarak daha verimli çalışmayı tercih eden, sayıları 520 bine yakın kurumsal müşterimiz bulunuyor. Onlarla birebir iletişimi ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamayı çok önemsiyoruz. Küçük işletmeye sahip Turkcell’li müşterilerimize ihtiyaçlarını sorduğumuzda, rekabette öne çıkma ve var olan müşterilerinin bağlılığını sağlarken daha çok müşteriye ulaşma isteğinin ne kadar önemli olduğunu gördük. Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiğimiz Ücretsiz Sipariş Hattısayesinde dışarıdan sipariş alan bakkal, büfe, lokanta, su bayisi gibi işletmelerin Turkcell’li müşterileri tarafından ücretsiz aranmasını sağlayacağız. Bundan böyle adeta her bir küçük işletmenin kendisine ait ücretsiz çağrı merkezi numarası olacak” şeklinde konuştu.

Tek SMS yeterli

Müşterileri tarafından ücretsiz aranmak isteyen küçük işletmeler, kendilerine ait kurumsal Turkcell numaralarından bir SMS göndererek Ücretsiz Sipariş Hattı’ndan yararlanmaya başlıyor. Üstelik işletmeler 0533099 ile başlayan numara serisinden seçim yaparak kendi Sipariş Hattı numaralarını kendileri belirleyebiliyor. Bu numara üzerinden gelen aramalar ise işletmenin belirlediği çalışanlarının hatlarına yönlendiriliyor. Turkcell, Ücretsiz Sipariş Hattı numarasının işyerinin müşterilerine tanıtımı konusunda da işletmelere destek oluyor. Bu kapsamda işletmenin mevcut numarasına gelen aramalardan sonra işyerinin müşterilerine SMS göndererek yeni Ücretsiz Sipariş Hattı’nın duyurusunu yapıyor.

İşletmelerin aranma yoğunluğuna göre tercih edebileceği 2 paket bulunuyor. 29 TL olan birinci paket ile 1000 ücretsiz aranma dakikası, 39 TL’ye ise 5000 ücretsiz aranma dakikasına sahip olunuyor. Paketlere dahil olmak için “ABONE UCRETSIZ HAT 1000” ya da  “ABONE UCRETSIZ HAT 5000” yazarak 2222’ye göndermeleri yeterli oluyor.

Bir önceki yazımız olan LG GX resmiyet kazandı başlıklı makalemizde lg, LG GX ve LG GX modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et