Teknoloji Blogu

Turkcell’in Geri Sayım Sayfası Merakları Arttırdı

0

turkcell-logo

Turkcell‘in dün yayına soktuğu gerisayim.turkcell.com.tr sayfasında son 20 saate girildi. “Tarihe tanıklık etmeye hazır mısınız?” sloganıyla merakları arttıran Turkcell, konuyla ilgili fazla sır vermiyor. Bir etkinliğin habercisi olarak görülen geri sayımın sonunda Turkcell’in yeni bir akıllı telefon tanıtacağı düşünülüyor. Özellikle Vodafone’un Smart Mini’sinin ardından böyle bir beklentiye girilmişti. 

gerisayim-turkcell

Turkcell’in CEO‘su Süreyya Ciliv‘in öncülüğünde gerçekleşeceği düşünülen basın toplantısıyla ilgili detayları sizlere aktarmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan jOBS filminin 3 Günlük Amerika Hasılatı Açıklandı başlıklı makalemizde apple, jobs filmi ve jobs filmi hasılatı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et