Teknoloji Blogu

Türkiye’nin Sosyal Öneri Platformu

0

öneriyorum.com, Türkiye’de ilk ve sıradışı bir uygulama 2 Mayıs 2015 tarihinde çıktı ve 13 Mayıs’ta bir güncelleme ile dikkatleri üzerine çekti. Uygulamanın amacı sosyal bir ağ üzerinden öneri almak ve yazmak. Aynı zamanda uygulamada takipçilerinizle mesajlaşabilir ve onların önerilerini okuyabilirsiniz.

oneriyorum-inceleme-teknofeed

Uygulama aslında 3 bölümden oluşuyor.

İlk olarak ‘benim dünyam’ ile önerilerinizi paylaşabiliyorsunuz, ‘öneri dünyası’ bölümünde ise  başkalarının sizler için yaptığı önerileri okuyabiliyorsunuz. ‘Bizim Dünyamız’ bölümünde ise uzman önerileri okuyabilir ve keyifli zaman geçirebiliriz. Oyunlardan uygulamalara, tatil planlarınızdan yeme içmeye kadar bir çok farklı konuda öneri alabilirsiniz.Uygulama yerinde ve sade kullanımı kolay bir patlama yaratarak gelecekte kullanılabilecek gibi sinyaller veriliyor tıpkı Foursquare gibi, hep birlikte göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Apple Store'da Şüpheli Paket Olayı Yaşandı başlıklı makalemizde apple store, Apple Store Zehirlenme Olayı ve Apple Store'da Şüpheli Paket hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et