Teknoloji Blogu

Unity 2019.3 ile Kısa Bilim Kurgu Filmi: “The Heretic”

Unity The Heretic - Dijital İnsan
0

Unity tarafından geçen yıl GDC‘de (Game Developers Conference) ilk defa gösterilen sinematik teknolojik demo The Heretic isimli kısa bilim kurgu filmi, artık tamamen izlenebilir durumda. Tamamen izlenebilir dediğimize bakmayın hala 7 dakikalık bir film ama geçen yılın iki katı uzunluğunda.

Bu kısa film, teknolojik sinematik olarak sadece Unity’nin neler yapabildiğini göstermek için ortaya çıkmıştır. Filmin son hali (aşağıda bulabilirsiniz.) sadece Unity 2019.3 kullanılarak oluşturulmuştur.

Unity 2019.3 Kullanılarak Oluşturuldu.

Unity The Heretic - Dijital İnsan
Unity The Heretic – Dijital İnsan

Unity ekibi gerçekçi görünen bir “Dijital İnsan” yaratma çabalarının meyvesini almaya başladı. Filmde yer alan karakter, Unity 2019.3 ile oluşturulmuş olup, kırışıklıklar, gözenekler gibi mikro detayları içeriyor. Hatta dokuların gerçekçi oluşu ve gerçekçi hareketler ile 3D-4D kombinasyonu ile oluşturulmuştur.

[ilgiliicerik icerik_id=”16640″]

Filmin oluşturuluş sürecine geçtiğimiz Eylül ayında yapılan bir sunumdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=uHD8OfSzCsg

Sınırları zorlayan bu motor, gelecek için neler yapılabileceğini ortaya koyuyor. Önümüzdeki süreçte dijital insan çalışmalarının devam edeceği ve farklı şekillerde karşımıza çıkacağı ise aşikar.

İşte The Heretic Kısa Filmi


Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=iQZobAhgayA

Bir önceki yazımız olan Oyun Bilgisayarında Olması Gereken Programlar başlıklı makalemizde Cheat Engine, DAEMON Tools Lite ve Game Booster hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et