Teknoloji Blogu

Uygulama ve Program İndirmenin Kolay Yolu

TRİndir.net Platformu bilgisayar ve telefonlarda kullanılan her kategoriden uygulamayı, programı, oyunu kolay bir şekilde kullanıcılara ulaştırmayı hedeflemektedir. 

Bunun yanı sıra teknoloji kategorisinde oyunların sistem gereksinimleri, oyun sunucu kiralama seçenekleri ve daha birçok konuda ayrıntılı yazılar sunmaktadır. İncelemeler, finans & ekonomi, nasıl yapılır gibi kategorilerde de ilgili yazılılar kullanıcıların yararlanabilmesi için sunulmaktadır.

Platformum 7/24 kullanılabilir. Mobil cihazlardan da sorunsuz bir erişim yapılabilmektedir. Windows için sunulan oyun ve programların yanı sıra Android cihazlar için de güvenlikten iş ve ofise kadar birçok seçenek teklif edilmektedir.

Eğer herhangi bir konu üzerine irtibat kurmak istiyorsanız, iletişim kategorisinde yer alan formu doldurabilir, tarafımıza yollayarak kısa sürede cevap bulabilirsiniz.

Uygulama ve Program İndirmenin Kolay Yolu
Uygulama ve Program İndirmenin Kolay Yolu

Android Yazılımları

Android uygulamalar günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Google Play üzerinden indirilebilecek birçok seçenek olsa da bu aplikasyona erişim sağlayamıyorsanız ya da eski sürümleri, artık market uygulamasında bulunmayan seçenekleri arıyorsanız platformumuz bunları APK şeklinde sağlamaktadır.

Bu bakımdan sadece oyunlar değil temalar, sohbet ve iletişim uygulamaları, tarayıcılar, optimizasyon aplikasyonları, video ve ses dahil birçok seçenek teklif edilmektedir. Bunlara erişebilmek için sadece ilgili kategoriye gelmeniz gerekir. Ardından indirmeniz yeterlidir.

Eğer aradığınız aplikasyonu bulamamışsanız, talep etmek üzere formu doldurarak kısa sürede eklenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Windows Yazılımları

Windows dünya çapında en çok kullanılan işletim sistemlerinin başında gelmektedir. Buna özel olarak çok sayıda program ve yazılım üretilmekte olup böylece kullanımı daha kolay ve pratik hale getirilmektedir.

Bunlara tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, TRİndir.net oyun, iletişim araçları, güvenlik, indirme programları, ekran kayıt araçları, resim & grafik gibi birçok kategoride zengin bir liste sunmaktadır. Eğer Windows kategorisine gelirseniz hepsini inceleyebilir, ihtiyacınız olanı kısa sürede indirebilirsiniz.

Güçlü bir alt yapıya sahip olan platformumuz tüm dosyaları kısa sürede indirmenize olanak tanımaktadır. SSL sertifikası mevcut olup tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Dosyalar sisteme yüklenmeden taranmakta olup virüs gibi zararlı yazılımlara karşı böylece önlem sağlanmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku