Teknoloji Blogu

Vodafone’dan Süper İnternetli Tabletler

0

vodafone-logo

Çağımızın gereksinimleri arasında PC’yi geçmesine ramak kalan tabletler kullanıcılarının bir çok ihtiyacını görüyor ve interneti önlerine seriyor. Vodafone kullanıcılarının yoğun talepleri doğrultusunda “Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu” ACAİP ile her bütçeye uygun tabletler Vodafone bayilerinde yerlerini almaya başladılar.

vodafone-tablet-acaip

Süper İnternetli tabletlerle tablet dünyasına adım atmak isteyen Vodafone’lular, Vodafone Cep Merkezleri’nde istedikleri cihazı deneyimleyebiliyor. Apple, Samsung, Huawei ve Casper’ın ürettiği geniş tablet portföyü her bütçeye uygun, 12 ya da 24 ay taahhütlü avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, ACAİP tablet fırsatlarıyla ilgili şunları söyledi: 

“Teknoloji, kafa karıştırmak yerine hayatı kolaylaştırmak için var olmalı diyerek geçen yıl Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu’nu abonelerimiz ile buluşturduk. Dünya çapında en son akıllı cihaz teknolojilerini abonelerimiz için kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılmaya çalıştık. ‘Vodafone’da her şeyin bir kolayı var’ diyerek yola çıktık ve abonelerimiz tarafından büyük ilgi gördük. Şimdi de ‘Vodafone’da her bütçeye ve ihtiyaca uygun Süper İnternetli bir tablet var’ diyoruz. Süper İnternetli tabletlerin en önemli özelliği abonelerimizin gittikleri her yerden kolaylıkla internete bağlanma ihtiyaçlarını karşılıyor olmaları. Bu nedenle her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik 4 farklı markanın 10 farklı tabletininden oluşan Süper İnternetli tablet portföyünü uygun fiyatlarla Vodafone Cep Merkezleri’nde abonelerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Süper İnternetli tablet fırsatları içinde özellikle Casper VIA 10”, Vodafone’a özel fiyatıyla öne çıkıyor. Tüm abonelerimizi, sürekli yatırımlarımızla güçlendirdiğimiz çift taşıyıcılı 3G şebekemizi deneyimlemeye ve Süper İnternetli tabletlerle tanışmaya Vodafone mağazalarına davet ediyoruz. Vodafone Türkiye olarak müşteri ihtiyaçlarını anlayıp beklentileri en son teknoloji ürün ve hizmetlerle karşılamaya devam edeceğiz.”

Bir önceki yazımız olan Android KitKat'tan Apple'a Göndermeli Video başlıklı makalemizde android, android 4.4 ve android kitkat hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et