Wasteland 2, Xbox One ve PlayStation 4'e Merhaba Diyecek - Teknofeed.COM

Wasteland 2, Xbox One ve PlayStation 4’e Merhaba Diyecek

 Wasteland 2, Xbox One ve PlayStation 4’e Merhaba Diyecek
Okunuyor Wasteland 2, Xbox One ve PlayStation 4’e Merhaba Diyecek

Piyasaya ilk adım attığı zamanlarda PC optimizasyonu sorunlarıyla oldukça tepki toplayan, fakat zamanla kendine büyük bir oyuncu kitlesi edinen oyun Wasteland 2; San Francisco’da yapılan konferansta yeni nesil konsollara dev bir selam çaktı.

wasteland2

Microsoft, San Francisco’da yapılan geliştirici konferansında gelecekte Xbox One‘a katılması beklenen oyunların büyük bir kısmını paylaştı. Halihazırda Smite, Goat Simulator, Mighty No. 9 gibi oyunların bu furyaya katılacağını biliyorduk, fakat Microsoft bu topluluğa sürpriz bir şekilde Wasteland 2 ve Shovel Knight gibi platform ve RPG oyunlarını da katacağını açıklayınca haliyle ağzımız kulaklarımıza vardı, mesut olduk.
Sony bir süre önce Wasteland 2’nin PS4’te olacağını onaylamıştı. Bu atağın üstüne Microsoft’un da böyle bir adım atması biz oyun severleri daha ne tür rekabetlerin beklediğinin adeta bir göstergesi.

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2015, PlayStore'da Ön Siparişe Sunuldu başlıklı makalemizde football manager 2015, futbol ve menajer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın