Watch Dogs: Bad Blood DLC Paketi Yolda - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Watch Dogs: Bad Blood DLC Paketi Yolda

 Watch Dogs: Bad Blood DLC Paketi Yolda
Okunuyor Watch Dogs: Bad Blood DLC Paketi Yolda

2014’ün en çok beklenen ve sipariş rekoru kırılan oyunu Watch Dogs için, Ubisoft firması yeni DLC paketi Bad Blood‘u oyun dünyasına duyurdu.

Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamaya göre Bad Blood isimli DLC’de ana karakter olan Aiden Pearce yerine, T-Bone’u kontrol edeceğiz. Bu özelliğin yeterince iç açıcı gelmediği oyuncular için, Ubisoft T-Bone’un kendine has hareket ve oynanış stili olduğunu da açıklamasında belirtti.
Farklılıklar bununla da bitmiyor tabii. Bu DLC paketini satın alanlar Chicago’nun adeta sınırlarına kadar dolaşabilecekleri alanlara sahip olacaklar. Bu alanlarla birlikte birçok görev, yan görev ve Street Sweep isimli oyun modunu da bünyesinde barındırıyor Bad Blood.
Co-op desteği bulunacak olan bu DLC, 23 Eylül tarihinde Season Pass sahiplerine özel olarak satışta olacak. 30 Eylül’de ise diğer oyuncular pakete sahip olabilecekler.
Bad Blood’un tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın