WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ? - Teknofeed.COM

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ?

 WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ?
Okunuyor WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ?

Günümüzde ücretsiz iletişim imkanı sunan dünyanın en popüler iletişim aracı olan WhatsApp dünyadaki herhangi bir ülkedeki arkadaşlarınızla sınırsız ve bedava görüşme imkanı sağlayan önemli bir platform. Ama bazı kullanıcılar, bu programın aynı anda masa üstü bilgisayarda kullanılabileceğinden henüz haberdar değil.

Biz de bu konuyu aydınlatmak için WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ? sorusunu cevaplamak istedik. Hiçbir zorluğu olmadan web uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Whatsapp web’in avantajları; daha geniş alanda çalışma, dosya yollama ses video gönderme işlemlerini bilgisayarınız üzerinden de rahatça yapabileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14658″]

Öncelikle internetinizin hem telefonda hem de bilgisayarda bağlı olduğundan emin olun, ardından WhatsApp Web sitesini açın. Karşınıza “WhatsApp ı bilgisayarınızda kullanmak için” başlıklı bir sayfa gelir. WhatsApp telefonunuzda açık iken telefondan menü-ayarlar ve “WhatsApp Web” seçin. Bilgisayardaki kare içindeki barkodu telefona okutmanız gerekiyor. Sürekli aşağı yukarı inip çıkan dikdörtgen kod arayıcıyı masa üstü ekranın üzerine getirin ve bilgisayardaki kodu okutun. Hemen telefondaki WhatsApp hesabınız artık masa üstünde de kullanıma hazır olacak. Kendi bilgisayarınızdan dilediğiniz paylaşımları daha rahat ve özgürce yapabilirsiniz. Bu hizmet, siz bilgisayarı kapatana veya tarayıcınızı kapatana kadar size hizmet edecektir. Bir daha oturum açmak istediğiniz de aynı pc den ve aynı tarayıcıdan açtığınız takdirde sizi tanıyacaktır, fakat farklı bir pc de kullanmak isterseniz aynı adımları tekrarlamanız gerekmekte.

WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ? sorusu ile ilgili aklınıza takılacak sorular olursa lütfen yorum kısmına yazın. Çok kolay olan bu işlemi yaparak sınırsız iletişimi ücretsiz ve özgürce kullanma olanağına sahip olun.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın