Teknoloji Blogu

WhatsApp’ta Yeni Özellik,’İletileri sil’ Yakında Geliyor

WhatsApp, Android ve iOS uygulamalarına yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Artık Facebook’a ait şirket, Android için en son WhatsApp beta sürümünde bulunan bir mesaj İletileri sil ’özelliği ekledi. Bu yıl Ekim ayında, bu WhatsApp özelliğinin “Kaybolan Mesajlar” olarak adlandırılacağı bildirildi. Ancak, şirket özelliğin adını değiştirdi. İşte WhatsApp iletileri sil hakkında bilgiler;

WhatsApp iletileri sil

İletileri Silme Zamanı

WhatsApp, yeni iletilerin silinmeden önce ne kadar süreceğini seçmek için bir seçenek ekleyerek Google Grup yöneticilerine daha fazla güç veriyor. Seçenekler arasında bir saat, gün, hafta, ay ve yıl bulunur. Bu özellik, Android için WhatsApp Beta’nın en son 2.19.275 sürümünde mevcuttur.

WABetaInfo açıklamasına göre “Grupların genellikle çok fazla mesajı vardır ve bu özellik eski mesajlarınızı otomatik olarak silerek telefon belleğinizi kaydetmenize yardımcı olabilir. Yalnızca yöneticiler etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir, ”demektedir. Belirli bir kişiyle kullanmak istiyorsanız, özellik yalnızca gruplar halinde kullanılabileceğinden, “onunla bir grup oluşturmak zorunda kalacaksınız” diyor.

WhatsApp Karanlık Mod Özelliği Ne Zaman Gelecek?

Şu anda, WhatsApp’ın tüm kullanıcılar için ‘Mesajları Sil’ özelliğini ne zaman yayınlamayı planladığı bilinmiyor. Ayrıca, şirketin yakında karanlık mod özelliğini piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu, yakında beklenen WhatsApp özelliklerinden biri oldu. Aylardır geliştiriliyor, ancak asal zaman için hazır görünmüyor.

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, karanlık mod üç seçenekte mevcut olacak. Temel olarak, açıldığında, mod metni beyaza ve arka planı siyaha çevirir. Birkaç rapor ayrıca WhatsApp’ın 2020’de yüz kilidini açma özelliği getireceğini ima ediyor. Bu özellik, mesajlaşma uygulamasının yüzünüzle kilidini açmanıza izin verecektir. Ne yazık ki, şu anda başka ayrıntı yok.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku