Windows 9, Eylül Ayında Tanıtılabilir - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Windows 9, Eylül Ayında Tanıtılabilir

 Windows 9, Eylül Ayında Tanıtılabilir
Okunuyor Windows 9, Eylül Ayında Tanıtılabilir

Microsoft, yeni işletim sistemini önümüzde ki ay tanıtabilir. The Verge dergisi tarafından aktarılan bilgilere göre, Microsoft 30 Eylül‘de yeni bir işletim sistemini tanıtmak için etkinlik düzenleyeceği belirtiliyor.

microsoft-windows9-teknofeed

Şirket, Windows 8’de ki radikal Uİ tasarım değişikliğini Windows 9’da da sürdürecek. Flat tasarım üzerinden devam edecek şirket, yeni sürümünde Windows 8’de büyük eksik görülen bir başlat menüsü koyacağı düşünülüyor.

cortana-windows-teknofeed

Microsoft, kısa bir zaman önce Apple’dan da alışkın olduğumuz Siri benzeri sesle komut sistemini Windows 9’da yer vereceği planlanıyor. Cortana adını taşıyan sistem, henüz geliştirme aşamasında olsa da Windows 9’un tamamlanmış sürümüyle o da tam anlamıyla tamamlanacağı ön görülüyor. Şirket, yeni sürümünü Windows 9 adıyla çıkartıp çıkartmayacağı bilinmese de uzmanlar bu isimde yoğunlaşıyorlar. 30 Eylül veya Ekim‘in ilk haftası olacağı düşünülen lansmanda, yeni sürümün geliştiricilere açılması planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Google'ın Photo Sphere Uygulaması iOS'a Geldi başlıklı makalemizde Google Photo Sphere, ios ve iOS için Photo Sphere hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın