Windows XP ve Vista'yı Steam Artık Desteklemeyecek ! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Windows XP ve Vista’yı Steam Artık Desteklemeyecek !

 Windows XP ve Vista’yı Steam Artık Desteklemeyecek !
Okunuyor Windows XP ve Vista’yı Steam Artık Desteklemeyecek !

Oyun severlerin e vazgeçişmez uygulaması haline gelen Steam, geçtiğimiz günlerde Valve tarafından yapılan açıklama ile bazı Windows kullanıcılarını üzecek gibi. Valve şirketi tarafından duyurulan açıklama ile oyuncuları ilginç haberler bekliyor. Bu ilginç haberin en önemlisi Windows XP ve Windows Vista kullanıcılarını içeriyor.

Windows Vista ve XP desteği bitiyor.

Valve tarafından verilen bilgiye göre Steam uygulaması 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren Windows Vista ve XP için çalışmalarına durduracak. Verilen tarih itibari ile Steam uygulaması ilgili windows sürümlerinde çalışmayacak hale gelecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”14636″]

Bu destek kesintisi durumunda ilgili işletim sistemlerini kullanıp steam hesaplarında oyun oynamaları için mecburen sistem yükseltmesi yapmak zorunda kalacaklar. 2018 yılının son günlerine kadar destek verecek olan Valve ilerleyen günlerde nasıl haberlere imza atacak takipteyiz.

Bir önceki yazımız olan SDN Forum Kapatılıyor ! başlıklı makalemizde sdn forum, sdn forum youtube ve sdn forumu kapatıyorlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın