Yeni Nesil LG Nexus 5'in Özellikleri Sızdırıldı - Teknofeed.COM

Yeni Nesil LG Nexus 5’in Özellikleri Sızdırıldı

 Yeni Nesil LG Nexus 5’in Özellikleri Sızdırıldı
Okunuyor Yeni Nesil LG Nexus 5’in Özellikleri Sızdırıldı

LG ve Huawei gibi firmaların Google ile ortaklaşa yürüttükleri Nexus projesinde yeni telefonlar geliyor. Nexus serisinin iki yeni akıllı telefonu olacak olan yeni nesil LG Nexus 5 ve Huawei Nexus 6 modelleri internette düştü bile.

LG Nexus 5

Yeni nesil LG Nexus 5 ile ilgili sızıntılar devam ederken, cihazın tahmini özellikleride sızdırıldı. Qualcomm Snapdragon 808 işlemciden gücünü alması planlanan cihaz, 1920 x 1080 piksel Full HD ekran kalitesinde 5,2 inç‘lik ekrana sahip olacak. Adreno 418 GPU grafik işlemcinin barınacağı cihaz, 3 GB RAM’la desteklenecek. Pil gücünün 2700 mAh olduğu LG Nexus 5’de, USB Tip-C bağlantı seçeneğide yer alacak. Arkada 12.4 megapiksellik kamerayla birlikte önde 5 MP ön kamera bulunuyor.

16GB ve 32GB dahili depolama alanıyla kullanıcılarıyla buluşacak cihaz, bu ay içerisinde 29 Eylül‘de tanıtılması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir başlıklı makalemizde 23 ayarlık altın akıllı saat, Altın Akıllı Saat ve lg hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın