YouTube İlk Kez Müzik Ödülü Töreni Düzenliyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

YouTube İlk Kez Müzik Ödülü Töreni Düzenliyor

 YouTube İlk Kez Müzik Ödülü Töreni Düzenliyor
Okunuyor YouTube İlk Kez Müzik Ödülü Töreni Düzenliyor

youtube-logo

Google tarafından geliştirilmekte olan dünyanın en çok ziyaret edilen video oynatım sitelerinden YouTube Trend Müzikler, ilk kez müzik ödülleri töreni tertip ediyor. YouTube, resmi blogundan açıkladığı duyuruya göre geçtiğimiz yılın en popüler olan videoları arasında seçim yapılacak ve kullanıcıların verecekleri oylarla bir çok ünlü sanatçı ödül alacak.

New York’ta gerçekleştirilecek ödül töreni, canlı olarak yayınlanacak ve bir çok ünlü isim yer alacak. Yönetmenliğini ise Spike Jonze’un üstleneceği töreni ünlü aktör Jason Schwartzman sunacak.

YouTube, kullanıcılarının verdikleri oylarla ödül almaya hak kazanan sanatçıları, 17 Ekim’de açıklayacak. Daha sonrasında 3 Kasım’da gerçekleştirilecek törende kendi resmi hesapları üzerinden klipleri ve çeşitli videoları oynatılacak ve ödülleri taktim edilecek.

Bir önceki yazımız olan Turkcell T40, 499 TL Fiyatıyla Satışa Sunuldu başlıklı makalemizde turkcell, turkcell t40 ve turkcell t40 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın