100 Floors Horror Elevator Oyun Dünyasına Adım Attı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

100 Floors Horror Elevator Oyun Dünyasına Adım Attı

 100 Floors Horror Elevator Oyun Dünyasına Adım Attı
Okunuyor 100 Floors Horror Elevator Oyun Dünyasına Adım Attı

Son dönemde karşımıza çıkan Unity Engine adlı yeni nesil oyun motoru ile geliştirilen 100 Floors Horror Elevator, PC ve MacOS 10.6+ platformlarına uygun olarak yayınlandı.

100-floors horror-elevator

Oculus Rift isimli sanal gerçekliği oyuncuya maksimum düzeyde aktarabilen cihaz ile geliştirilen oyun, özellikle seviye atlandıkça daha da ürkütücü bir hal alan oyunlar furyasına yeni bir hava katmış durumda. Öncelik olarak her oyun gibi demosuyla karşımıza çıkan 100 Floors Horror Elevator, başlangıç olarak bize 9 korku dolu kat sunuyor. Yapımcı firma, yeni nesil oyun motorunun oyuna uyumunun 1 ay gibi stabil bir zaman aldığını da açıklamayı ihmal etmedi.
Korku oyunu severlerin kesinlikle ilgisini fazlasıyla çekecek olan 100 Floors Horror Elevator’e mutlaka göz atmanızı öneririm.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın