Teknoloji Blogu

Lili Kapandı Mı, Neden Açılmıyor?

Lili kapandı mı, lili neden açılmıyor son zamanların en merak edilen konuları arasında yerini almaya devam ediyor. Instagram platformları üzerinde yer alan kullanıcılar bazı anlarda gizli olan hesaplara erişmek isteyebilirler. İnstagram gizli story görme uygulaması Lili ile gizli hesaplarda yapılan paylaşımlardan öne çıkan hikayelere, hikayelerden takipçilere, takip edilenlerden gönderiler üzerinde yer alan paylaşım ve yorumlara kadar her şeyi görmeye yardımcı olan uygulamadır.

Bir uygulamada beklenen her şeyin yer alması stalkerler tarafından en çok tercih edilen uygulama olmasına neden oluyor. Fakat bir anda kullanıcılara kapatılması akıllarda farklı soru işaretlerine neden oldu ve herkes Lili kapandı mı diye araştırmaya başladı.

Lili kapandı mı?

Lili kapandı mı diye merak edilirken bir yandan da Lili neden açılmıyor 2022 sorusu en öne çıkanlar arasında yer almaya devam ediyor. Bu noktada kişilerin yapmaları gereken belirli adımlar olsa bile ülkemizde yasal bir işlem olmadığını bilmek gerekir.

Lili kapandı mı
Lili Kapandı Mı, Neden Açılmıyor?

Özellikle hesaplarını gizli olarak kullanmak ve kullanıcılardan uzak tutmak isteyen kişilerin de özel hayatlarının ihlal edilmesinden ötürü gizli tutulması tercih ediliyor. Bu yüzden de yapılan denetlemeler ardından uygulamalar kapatılarak kullanıcıların erişimlerine kapatılıyor.

Lili neden açılmıyor
Lili Kapandı Mı, Neden Açılmıyor 2022?

Lili neden açılmıyor 2022?

Lili app neden açılmıyor kısmında hem web hem de mobil kısmında kullanıcıların erişimlerine kapatılıyor. Erişimler kapatılmadan önce hem Play Store ve App Store üzerinden kişiler diledikleri an cihazlarına indirebiliyor ya da web kısmından erişim sağlayabiliyordu. Fakat yapılan denetlemeler ve Instagram kurucuları tarafından bu tarz uygulamaların kullanılmaması önerilmesinden dolayı yeniden kapatıldı. Kullanıcılar kendileri için farklı adreslerden APK seçeneklerini indirerek erişimlerine devam ediyor olsa bile hem yasal olmaması hem de güvenli bir adres olmamasından ötürü uzak kalınması gereken seçenekler arasında yer alıyor. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir.

Lili açılmıyor?

 Lili uygulaması kapandı mı, Lili açılmıyor nasıl ve nereden giriş yapılır araştırılan konular arasında yerini almaya devam ediyor. Bu noktada yapılabilecek pek bir şey yer almıyor. Uygulama yönetimi sırasında kullanıcılar domain kısımları olarak yer alan, alan adı kısmından kullanıcı girişlerini değiştirerek yeniden kullanıcı erişimlerine açıyor. Fakat yasal bir uygulama olmamasından ötürü yeniden kullanıcıların erişimlerine kapatılıyor. Bu yüzden de kişiler erişim sağlayamıyor.

Lili kapandı mı?

Ülkemizde yasal bir işlem olmadığı için yapılan denetlemeler ardından uygulamalar kapatılarak kullanıcıların erişimlerine kapatılıyor.

Lili neden açılmıyor?

Yapılan denetlemeler ve Instagram kurucuları tarafından bu tarz uygulamaların kullanılmaması önerilmesinden dolayı Lili yeniden kapatıldı. .

Lili apk neden açılmıyor?

Lili apk uygulaması 13 Haziran 2020 tarihinde birçok uygulama merkezinden kaldırıldı.

Lili uygulaması tehlikeli mi?

Lili uygulamasının tehlikeli olup olmadığı konusunda size kesin tehlikelidir yada değildir diyemeyiz. Bu sebeple bu tür uygulamaları yedek hesaplar ile kullanmanızı öneririz.

Postegro benzeri uygulamalar

Postegro yeni site

İnstagram gizlilik hesap görme içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku