2018 Model Spider-Man'den Güzel Bir Tanıtım Videosu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

2018 Model Spider-Man’den Güzel Bir Tanıtım Videosu

 2018 Model Spider-Man’den Güzel Bir Tanıtım Videosu
Okunuyor 2018 Model Spider-Man’den Güzel Bir Tanıtım Videosu

Playstation 4 platformuna özel olarak geliştirilen Spider-Man oyununun geçtiğimiz yıl ilk tanıtımına göz gezdirmiştik. E3 2018 sayesinde daha çok göz önüne çıkan Spider-Man, yeni oynanış videoları ile göz kamaştırıyor. Geçtiğimiz Nisan ayında oyunun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bilgiler oyun severlere ulaşmıştı. Ancak yüksek fiyatı nedeni ile oyuncuları üzen bu güzel seri, yeni oynanış videoları ile parasını hak edecek gibi duruyor.

Insomniac Games geliştirilmekte olan yeni Spider-Man oyunu 7 Eylül 2018 tarihinde bir aksilik olmaması durumunda piyasa da olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”14655″]

E3 2018’e Özel Oynanış Videosu

PS4 Spider-Man Fiyatları Nedir ?

Sadece PS4 platformuna özel olarak üretilen bu güzel oyun standart sürüm fiyatı 59 dolar olarak belirlenmiş. Digital Deluxe Edition, 79 Dolar – Collector’s Edition 149 Dolar olarak piyasaya çıkacak.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın