25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın - Teknofeed.COM

25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın

 25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın
Okunuyor 25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın

Nokia’nın yeni giriş seviyesi telefonu Nokia 130 yakında piyasaya sürülüyor. Nokia’nın Asha serisinden sonra piyasaya sürdüğü en uygun fiyatlı telefon olan Nokia 130, telefon deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıları hedefliyor. Piyasanın en uygun telefonu olacak olan 130, Müzik, Video ve Radyo gereksinimlerini içerisinde barındırıyor.

nokia-130-giris-seviye-teknofeed

1.8 inç boyutunda ekrana sahip Nokia 130, 32 GB‘a kadar MicroSD ile arttırılabilen hafıza sunuyor. MicroSD kart ile 6000 şarkıya kadar depolayabilen telefon, arkasında eski Nokia telefonlardan beri alışkın olduğumuz el feneride bulunuyor. Bluetooth‘da yer alan cihaz; kırmızı, siyah ve beyaz renklerle karşımıza çıkıyor.

Şirketin Microsoft’a satılmasının ardından, üst segment cihazlara yer vereceği bilinirken Nokia’dan gelen bu haber sonucunda şirketin giriş seviyesine de önem verdiği görülüyor. Nokia 130, Avrupa ülkelerinde yakın zamanda 19 Euro‘dan satışa sunulacak. Cihazın ülkemizde satışa sunulup, sunulmayacağı henüz belli değil.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Phone Mağazası 300.000 Uygulamaya Ulaştı başlıklı makalemizde manşet, microsoft ve windows phone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın