3. Jenerasyon Moto G'nin Özellikleri Sızdırıldı - Teknofeed.COM

3. Jenerasyon Moto G’nin Özellikleri Sızdırıldı

 3. Jenerasyon Moto G’nin Özellikleri Sızdırıldı
Okunuyor 3. Jenerasyon Moto G’nin Özellikleri Sızdırıldı

3. jenerasyon Motorola G, online alışveriş sistesi Flipkart üzerinden sızdırıldı. Gerçeğe yakın en net bilgilerin sızdırıldığı özelliklerde, bilgiler Flipkart üzerinden aktarılıyor.

moto-g-3-jenerasyon

En son sızdırılan özelliklerle aynı olan Moto G3, 5 inç boyutunda 1920×1080 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. Çift sim kart, LTE bağlantı seçeneği ve 13 MP arkada 5 MP önde kamera barındırıyor. Sızdırılan görsellerde, iki farklı versiyonunun olduğu gayri resmi olsada doğrulanıyor. 1 GB RAM ve 8 GB’lık depolama alanıyla gelecek olan cihazlar, Gorilla Glass 3’le kaplanmış. Bir diğer versiyonu ise 1280×720 piksel çözünürlüğünde 5 inç ekrana sahip. 2 GB RAM, Snapdragon 410 işlemciye sahip. Grafik işlemcisi olarak Adreno 306 seçilmesiyle birlikte cihaz orta segment bir cihaz haline gelmiş.

İki farklı cihaz, 28 Temmuz’da resmi olarak tanıtılacak. Tech Droider adlı sitenin yayınladığı videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Maps Kullananlar Dikkat ! başlıklı makalemizde google, google maps gittiğiniz yerler ve google maps timeline hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın