Teknoloji Blogu

64 Bit’lik Google Chrome’un Tamamlanmış Sürümü Yayınlandı

0

Geçen ay başlayan Google Chrome‘un 64 bit‘lik sürümünün betaları, tamamlanarak indirilmeye sunuldu. Windows 7 ve 8 işletim sistemleri için geliştirilen 64 bit’lik sürüm daha iyi performans sunacak.

chrome-64bit-haber
Google Chrome’un temel altyapısında oynamalar yapan geliştiriciler, şuana kadar ki en iyi Google Chrome sürümünü yayınlamış oldular. Yeni nesil fonksiyon ve grafiklere daha iyi cevap verecek olan Chrome’un kararlı sürümü tüm kullanıcılara açık hale getirildi. Geliştirilmiş render motoru ve arttırılmış güvenlik önlemleriyle kusursuz hale getirilen Google Chrome, şuan için sadece İngilizce dilinde ki ülkelerde indirilebiliyor. Google Chrome’un 64 bitlik sürümünü buradan indirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL