64 Bit'lik Google Chrome'un Tamamlanmış Sürümü Yayınlandı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

64 Bit’lik Google Chrome’un Tamamlanmış Sürümü Yayınlandı

 64 Bit’lik Google Chrome’un Tamamlanmış Sürümü Yayınlandı
Okunuyor 64 Bit’lik Google Chrome’un Tamamlanmış Sürümü Yayınlandı

Geçen ay başlayan Google Chrome‘un 64 bit‘lik sürümünün betaları, tamamlanarak indirilmeye sunuldu. Windows 7 ve 8 işletim sistemleri için geliştirilen 64 bit’lik sürüm daha iyi performans sunacak.

chrome-64bit-haber
Google Chrome’un temel altyapısında oynamalar yapan geliştiriciler, şuana kadar ki en iyi Google Chrome sürümünü yayınlamış oldular. Yeni nesil fonksiyon ve grafiklere daha iyi cevap verecek olan Chrome’un kararlı sürümü tüm kullanıcılara açık hale getirildi. Geliştirilmiş render motoru ve arttırılmış güvenlik önlemleriyle kusursuz hale getirilen Google Chrome, şuan için sadece İngilizce dilinde ki ülkelerde indirilebiliyor. Google Chrome’un 64 bitlik sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Patlayan Telefonlara Bir Yenisi Daha Eklendi: OnePlus başlıklı makalemizde Lityum-İyon, manşet ve OnePlus hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın