Teknoloji Blogu

75.000 Dolar’lık Akıllı Saat Gördünüz mü?

0

Apple‘ın Nisan ayında satışa sunacağı Apple Watch‘ı kesin görmüşsünüzdür. Dünya çapındaki akıllı saat furyasına katılmadan edemeyen Apple, kendine has tasarımıyla yeni bir saatin duyurusunu geçtiğimiz aylarda yapmıştı. Yeni nesil akıllı saat devrimini başlatan saatlerden birisi olan Apple Watch, zaman kavramına yenilikler katıyor.

apple-watch-brikk

Parasını gösterişe yatırmak isteyenleri unutmayan şirketler ise, Apple Watch’ın farklı versiyonlarınıda geliştiremeden edememiş. Altın ve pırlanta kaplı Apple Watch‘lar, yakın bir gelecekte gösteriş çabasında ki kişilerin kollarında görebileceğiz.

apple-watch-brikk-2

75.000 dolarlık Apple Watch, altın ve pırlanta kaplı kayışıyla göz dolduruyor. Her tarafı pırtlantalarla kaplı, altın çerçeveli Apple Watch’ın daha sade versiyonu da mevcut. 8.000,00 Dolarlık versiyonunda ise sadece ekran çerçevesi altın ve pırlantayla kaplı.

apple-watch-brikk-3-uygun

Brikk şirketinin tasarladığı pırlanta ve altın kaplamalı  Apple Watch’lar, Apple’ın saatleri resmi satışına başladıktan 4-5 hafta sonra satışa sunulacak. Sizde kendinizi şımartmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tim Cook, Almanya'da Angela Merkel ile Buluştu başlıklı makalemizde Almanya, Angela Merkel ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et