Teknoloji Blogu

Acer’ın CEO’su Görevinden Ayrılıyor

0

acer-logo

Tayvanlı bilgisayar üreticisi Acer, BlackBerry gibi sıkıntılı günler geçirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz haberde BlackBerry, CEO’sunun görevinden ayrıldığını sizlere aktarmıştık. Özelikle bilgisayar konusunda en çok duyulan ve bilinen isimlerden olan Acer’ın CEO’su  JT Wang‘ın CEO’luk görevini bıraktığı duyuruldu.

acer-eski-ceo

Son zamanlarda yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı şirketin zarara uğradığını ve bu nedenle görevine son verdiği öğrenilen Wang, 1 Ocak 2014 tarihine kadar görevini sürdürecek. Ocak 2014 tarihinden itibaren ise yerine Stan Shih atanacak.

Yılın üçüncü çeyreğini 446 milyon dolar net zararla kapatan şirkette operasyonel giderleri azaltmak amacıyla da ilerleyen haftalarda işten çıkarmaların yaşanabileceği belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan BlackBerry'in Satışı İptal Edildi ve CEO'nun Görevine Son Verildi başlıklı makalemizde blackberry ceo, BlackBery ve FairFax hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et