Activision, Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of Ooze'ı Duyurdu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Activision, Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of Ooze’ı Duyurdu

 Activision, Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of Ooze’ı Duyurdu
Okunuyor Activision, Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of Ooze’ı Duyurdu

Nickelodeon‘un sevilen ve bolca izleyici kitlesi bulunan çizgi filmi Teenage Mutant Ninja Turtles‘ın 2D platform içeren oyunu Danger of Ooze, Activision tarafından duyuruldu.

tmnt danger of ooze

Günümüzde Nickelodeon’da yayınlanan TMNT çizgi filminin 2. ve 3. sezonu arasında geçen olayları konu alacak olan TMNT: Danger of Ooze, yapımcı firma WayForward Technologies tarafından geliştirilmekte. Oyunda mevcut başrol sahibi kahramanlarımız Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatello; New York sokaklarında Shredder, Tiger Claw ve ordusuyla mücadele halinde olacaklar.
TMNT: Danger of Ooze, bu sonbahar aylarında eski nesil konsollar olan Xbox 360, PlayStation 3 ve Nintendo 3DS için oyun dünyasında yerini alacak.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın