Teknoloji Blogu

Activision, Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of Ooze’ı Duyurdu

0

Nickelodeon‘un sevilen ve bolca izleyici kitlesi bulunan çizgi filmi Teenage Mutant Ninja Turtles‘ın 2D platform içeren oyunu Danger of Ooze, Activision tarafından duyuruldu.

tmnt danger of ooze

Günümüzde Nickelodeon’da yayınlanan TMNT çizgi filminin 2. ve 3. sezonu arasında geçen olayları konu alacak olan TMNT: Danger of Ooze, yapımcı firma WayForward Technologies tarafından geliştirilmekte. Oyunda mevcut başrol sahibi kahramanlarımız Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatello; New York sokaklarında Shredder, Tiger Claw ve ordusuyla mücadele halinde olacaklar.
TMNT: Danger of Ooze, bu sonbahar aylarında eski nesil konsollar olan Xbox 360, PlayStation 3 ve Nintendo 3DS için oyun dünyasında yerini alacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL