Altın Moto 360 Saat Çok Yakında Üretilecek - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Altın Moto 360 Saat Çok Yakında Üretilecek

 Altın Moto 360 Saat Çok Yakında Üretilecek
Okunuyor Altın Moto 360 Saat Çok Yakında Üretilecek

Motorola firması Apple’ın altından yapılma saatine rakip olarak çok yakında altın moto 360 üretmeyi planlıyor. Motorola akıllı saati moto 360‘ın çok yakında altın versiyonu ile tanıtılması bekleniyor. Aslında ürün Motorola şirketinin resmi sitesinde yer alan bir görselde çok kısa süreliğine yer alması nedeniyle görüntülendi. Ürün ile ilgili Android Police sitesinin detaylı bilgi istemesi ile görsel siteden kaldırıldı.

altın moto 360

Altın Moto 360 akıllı saatin her ne kadar altın rengine sahip olacağı düşünülse de firmanın Android Police’e yaptığı açıklama ile saatin altın olmayacağı, içerisinde altın malzemeler kullanılacağı anlaşıldı. Motorola firması yaptığı açıklamada şu an için altın saat konusunda bir açıklama yapamayacaklarını fakat geleceğe dair yeni bir materyal arayışına devam ettiklerini belirtti.

Altın moto 360 akıllı saat modeli için henüz kesinleşmiş bir bilgi olmamasına rağmen önümüzdeki günlerde firmadan böyle bir ürün beklentisi artış gösterdi. Yayınlanan görsellerden altın saat modelini kısa sürede kaldıran firmanın ilerleyen günlerde Apple firmasına akıllı saat sektöründe güçlü bir rakip olması bekleniyor. Altın akıllı saatlerle ilgili son olarak söyleyebileceğimiz nokta ise bu modellerin günlük kullanıma uygun olmadığı ve daha çok zengin kesime hitap edeceğidir.

Bir önceki yazımız olan Amazon Google'a Galip Geldi! başlıklı makalemizde Amazon Google'ı yendi, Amazon ve Google yarışı ve Amazon yarışı kazandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın