Teknoloji Blogu

AMD Firmasından Dünyanın En Güçlü Ekran Kartı

AMD Firmasından Dünyanın En Güçlü Ekran Kartı
0

radeon-amd-logo

Bilgisayar ile daha çok uğraşan kişilerin yada Oyun sevdalılarının yakından tanıdığı AMD, yepyeni ürünü Dünyanın en güçlü ekran kartı özelliğini taşıyor. AMD, Radeon HD 7990 Yeni Nesil Grafik Çekirdeği (GCN) mimarisine ve AMD Eyefinity teknolojisine sahip olan AMD Radeon HD 7990 ekran kartı, en yeni DirectX 11 oyunlarını en yüksek çözünürlüklerde ve çoğul monitörlerde oynamak için yüksek performans ve ileri teknolojiler sunuyor.

amd-radeon-hd-7990

AMD rakiplerine oranla grafik teknolojileri üzerinde kendini oldukça geliştirmeye ve daha iyilerini yapmaya adamış. Kullanıcılarına ürünü sevdirmek amacıyla yanında 8 adet ücretsiz oyunuda hediye ediyor. Bu hediyeler arasında Crysis 3, Bioshock Infinite, Tomb Raider gibi çok gelişmiş oyunlarda mevcut.
Gelelim bu harika ürünün fiyatına, Dünya çapında 999 Dolar’dan tavsiye edilen satış rakamıyla kullanıcıları ile bulaşacak.

Bir önceki yazımız olan Vodafone'dan Sevindirici Haber: Mobil Twitter Ücretsiz başlıklı makalemizde mobil twitter, twitter ve ücretsiz twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et