AMD Firmasından Dünyanın En Güçlü Ekran Kartı - Teknofeed.COM

AMD Firmasından Dünyanın En Güçlü Ekran Kartı

 AMD Firmasından Dünyanın En Güçlü Ekran Kartı
Okunuyor AMD Firmasından Dünyanın En Güçlü Ekran Kartı

radeon-amd-logo

Bilgisayar ile daha çok uğraşan kişilerin yada Oyun sevdalılarının yakından tanıdığı AMD, yepyeni ürünü Dünyanın en güçlü ekran kartı özelliğini taşıyor. AMD, Radeon HD 7990 Yeni Nesil Grafik Çekirdeği (GCN) mimarisine ve AMD Eyefinity teknolojisine sahip olan AMD Radeon HD 7990 ekran kartı, en yeni DirectX 11 oyunlarını en yüksek çözünürlüklerde ve çoğul monitörlerde oynamak için yüksek performans ve ileri teknolojiler sunuyor.

amd-radeon-hd-7990

AMD rakiplerine oranla grafik teknolojileri üzerinde kendini oldukça geliştirmeye ve daha iyilerini yapmaya adamış. Kullanıcılarına ürünü sevdirmek amacıyla yanında 8 adet ücretsiz oyunuda hediye ediyor. Bu hediyeler arasında Crysis 3, Bioshock Infinite, Tomb Raider gibi çok gelişmiş oyunlarda mevcut.
Gelelim bu harika ürünün fiyatına, Dünya çapında 999 Dolar’dan tavsiye edilen satış rakamıyla kullanıcıları ile bulaşacak.

Bir önceki yazımız olan Vodafone'dan Sevindirici Haber: Mobil Twitter Ücretsiz başlıklı makalemizde mobil twitter, twitter ve ücretsiz twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın