Teknoloji Blogu

AMD’den 12 Çekirdekli İşlemci Geliyor !

AMD Firmasından Dünyanın En Güçlü Ekran Kartı
0

Dünyanın sayılı sayıdaki en iyi işlemci ve mikroçip markalarından biri olan AMD yepyeni bir gelişmeyle adeta bizleri şaşırttı. Geçtiğimiz günleri hatırladığımızda çift çekirdekli bir Notebook veya Masaüstü Bilgisayar gördüğümüzde adeta çok şaşırmıştık. Hem performans hem de görüntü açısından teknoloji için çığır açılan bir adımdı. Ve günümüzde teknolojinin geliştiği gibi AMD firmasından toplam 12 çekirdeğe çıkarılacağı duyuruludu. Görsel Performans bakımından tam bir şölen olmasını bekliyoruz. Merakla çıkarılacak tarihi bekliyoruz.

 

Çekirdeğin tanımı: Her işlemci çekirdeği, ayrı bir merkezi işlem birimidir. Örneğin çift çekirdekli işlemci, tek çipli bir işlemci gibi görünür ancak içerisinde iki işlem birimi vardır. Ek merkezi işlem birimleri, birden çok işi aynı anda yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Galaxy S6 ve S6 Edge ile ilgili 50 Milyon Satış Bekleniyor başlıklı makalemizde Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 kaç adet sattı ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et