Android Auto ve Apple CarPlay'li Kenwood Teypler Geliyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Android Auto ve Apple CarPlay’li Kenwood Teypler Geliyor

 Android Auto ve Apple CarPlay’li Kenwood Teypler Geliyor
Okunuyor Android Auto ve Apple CarPlay’li Kenwood Teypler Geliyor

Kenwood markasının otomobil elektroniği bölümünden güzel haberler var. Ocak ayında Las Vegas’da düzenlenen bir etkinlikte görücüye çıkardığı Android Auto ve Apple CarPlay’li teyplerini, bu yaz satışına başlanıyor.

kenwood-marka-auto-teypler

6.95 inç’lik KENWOOD Excelon DDX9902S ve KENWOOD DDX9702S marka olarak gelecek teypler, arabaları daha akıllı hale getirecekler. Pioneer dahil bir çok otomobil elektroniği geliştiren şirketlerin dahil olduğu bu konu, ileri ki haftalarda sıkça karşılaşacağımız bir haber. 950 ve 900 dolarlık iki ayrı model ile karşımıza çıkan Kenwood, bu aydan itibaren perakende mağazalara gönderimlerinin başladığını açıkladı.

HDMI ve MHL gibi bir çok seçeneği bulunan akıllı teypler, geniş dokunmatik ekranıyla araba için geliştirilmiş iki ayrı sistemi başarı ile kullandırabilecekler. Detaylı bilgi için resmi sitesini aşağıdan ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar

Bir önceki yazımız olan BlackBerry, Android Konusunda Güveni Elden Bırakmayacak başlıklı makalemizde android, Android'li BlackBerry ve Android'li BlackBerry Gelecek mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın