Angry Birds'e yeni kuş - The Beep Bird - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Angry Birds’e yeni kuş – The Beep Bird

 Angry Birds’e yeni kuş – The Beep Bird
Okunuyor Angry Birds’e yeni kuş – The Beep Bird


The Beep Bird, Angry Birds ekibine katılmak isteyen huysuz ve ağzı bozuk bir martı. Angry Birds kuşlarından daha iyi olduğunu iddia eden The Beep Bird, kendi ismiyle açılan web sitesinde Rovio ekibine sesleniyor.

İstanbul’da yaşayan ve Angry Birds kuşlarına yakın bir mizaca sahip olan The Beep Bird’ün en karakteristik özelliği ise aşağıdaki videoda da göreceğiniz üzere ağzının biraz bozuk olması.

Beep Bird’ün web sitesinde asabi kuşun CV’si ve Rovio ekibine hitaben yazdığı başvuru mektubu da yer alıyor. Başvuru mektubunda neden Angry Birds kuşları arasında bulunması gerektiğini kendi uslübunda anlatan Beep Bird, uçamadığı için sinirli olduğunu ve bu yüzden sürekli ‘beep’lediğini söylüyor. Ettiği tüm küfürler için de peşinen özür dilemeyi ihmal etmiyor.

Tüm Angry Birds kuşları gibi Beep Bird’ün de bir özelliği var. O da küfrederek rakiplerini alt edebilmesi.

Blab İstanbul ekibi tarafından yaratılan The Beep Bird‘e Angry Birds ekibine katılmak için giriştiği mücadelede yardımcı olmak isterseniz Twitter’da@AngryBirds hesabına #thebeepbird hashtagli mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Linkedin profilinin yanı sıra The Beep Bird’ün bir deTwitter hesabı bulunuyor.

Bakalım The Beep Bird amacına ulaşabilecek mi.

Kaynak : Sosyalmedya.co

Bir önceki yazımız olan Facebook ya Paralı olursa ? başlıklı makalemizde facebook, facebook para ve olursa hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın