Angry Birds'e yeni kuş - The Beep Bird - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

Angry Birds’e yeni kuş – The Beep Bird

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tekno Feed Tekno Feed


The Beep Bird, Angry Birds ekibine katılmak isteyen huysuz ve ağzı bozuk bir martı. Angry Birds kuşlarından daha iyi olduğunu iddia eden The Beep Bird, kendi ismiyle açılan web sitesinde Rovio ekibine sesleniyor.

İstanbul’da yaşayan ve Angry Birds kuşlarına yakın bir mizaca sahip olan The Beep Bird’ün en karakteristik özelliği ise aşağıdaki videoda da göreceğiniz üzere ağzının biraz bozuk olması.

Beep Bird’ün web sitesinde asabi kuşun CV’si ve Rovio ekibine hitaben yazdığı başvuru mektubu da yer alıyor. Başvuru mektubunda neden Angry Birds kuşları arasında bulunması gerektiğini kendi uslübunda anlatan Beep Bird, uçamadığı için sinirli olduğunu ve bu yüzden sürekli ‘beep’lediğini söylüyor. Ettiği tüm küfürler için de peşinen özür dilemeyi ihmal etmiyor.

Tüm Angry Birds kuşları gibi Beep Bird’ün de bir özelliği var. O da küfrederek rakiplerini alt edebilmesi.

Blab İstanbul ekibi tarafından yaratılan The Beep Bird‘e Angry Birds ekibine katılmak için giriştiği mücadelede yardımcı olmak isterseniz Twitter’da@AngryBirds hesabına #thebeepbird hashtagli mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Linkedin profilinin yanı sıra The Beep Bird’ün bir deTwitter hesabı bulunuyor.

Bakalım The Beep Bird amacına ulaşabilecek mi.

Kaynak : Sosyalmedya.co

HAFTANIN İÇERİĞİ
WhatsApp ve Telegram! Hangisi Daha İyi?
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ