Teknoloji Blogu

App Store Haftanın Uygulaması: Dr. Panda’nın Restoranı 2

Her hafta bir birinden farklı uygulamalarla karşımıza çıkan App Store, bu haftanın ücretsiz uygulaması olarak “Dr. Panda’nın Restoranı 2“yi uygun görmüş.

haftanin-uygulamasi-dr-pandanin-restorani2

“Dr. Panda’nın Restoranı 2’de çocuklar kendi mutfaklarının aşçısı olabilir! Geleceğin usta şefleri ne hazırlamak istediklerini ve tam olarak nasıl hazırlamak istediklerini seçme özgürlüğüne sahip! 20’nin üzerinde malzemeyi doğrayın, rendeleyin, kızartın ve daha fazlasını yapın ve kusursuz yemeğinizi hazırlayın! Bu yemekleri müşterilerinize sunun ve her defasında farklı olan tepkilerine dikkat edin! Dr. Panda’nın Restoranı 2’de aşçıbaşı olabilirsiniz, hemen ocağın başına geçin!”
dr-pandanin-restorani2

TribePlay adlı geliştirici tarafından tasarlanan oyun, 86.1 MB boyutunda ve İngilizce dil desteğine sahip. 6-8 yaş arasında ki çocuklar için tasarlanan oyun, normalde 6,49 TL’den satılmakta. iOS 6 ve üstü cihazlarda çalışabilen Dr. Panda’nın Restoranı 2, Google Play’de de mevcut. Oyunu aşağıdaki link yardımıyla inceleyip, indirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku