Apple, 5.5 inç'lik iPhone 6 Hazırlığında mı? - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

Apple, 5.5 inç’lik iPhone 6 Hazırlığında mı?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tekno Feed Tekno Feed

Apple’ın Sonbahar’da düzenleyeceği etkinlikte tanıtılacak yeni iPhone 6, hangi boyutta yer alacak ve kullanıcılara ne gibi artısı olacak?

yeni-iphone-6-ekrani

Şirket, iPhone 4S ve 5’te vurguladığı baş parmağınızın ekranın üst ve alt kısımlarına rahatlıkla erişebilmesi yeni iPhone 6’da yok olabilir. Yeni sızdırılan bilgilere göre şirketin 4.7 inç ve 5.5 inç’lik boyutlarda iPhone üretme hazırlığında olduğunu ve “phablet” piyasasına girme hazırlığında olduğu konuşuluyor.
Samsung “acaba daha ne kadar büyük telefon üretebilir?” sorusuna maruz kalmasına rağmen Apple’ın da büyük ekranlı iPhone’a girişmesi şirketin bazı görünmeyen prensiplerini yıktığının açıkça belirtisi olarak sayılabilir.

Ne kadar gerekli olduğu bilinmez ama eğer ki iPhone 6, aktarılan bilgilere göre büyük ekrana sahip olacaksa bu yeni iPhone’a daha güçlü bir pil gelebileceğin de bir göstergesi olarak sayılabilir. Daha uzun pil ömrü ve daha büyük ekranlı yeni iPhone 6, iOS 8’in tamamlanmış haliyle birlikte Eylül ya da Ekim aylarında tanıtılabilir.

HAFTANIN İÇERİĞİ
WhatsApp ve Telegram! Hangisi Daha İyi?
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ