Apple, iPhone 6S'i Saatler Sonra Tanıtacak - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

Apple, iPhone 6S’i Saatler Sonra Tanıtacak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tekno Feed Tekno Feed

Apple‘ın San Francisco‘da düzenleyeceği etkiliğe saatler kaldı. iPhone 6’dan sonra gelmesi planlanan 6S ve 6S Plus’ı tanıtması bekleniyor. Bununla birlikte yeni bir Apple TV ve iPad Pro ürününün geleceğide ihtimaller arasında.

iOS 7 ve üstü iPhone, iPad ve iPod Touch’larda canlı olarak takip edilebilecek etkinlik, Apple TV’nin haricinde Safari 6.0.5 ve sonrası  OS X v10.8.5 üstü ve sonrası Mac cihazlarda da canlı olarak seyredilebilecek. Windows 10 yüklü Microsoft Edge tarayıcılarında da izlenebilecek etkinliğe katılım ve ilginin çok olacağı düşünülüyor. Türkiye saati ile akşam 8’de canlı yayına geçecek olan etkinliği apple.co/live adresinden takip edebilirsiniz. Türkçe canlı anlatım linkini de sitemizde paylaşacağız.

apple-bugun-neler-tanitacak-9eylul

iPhone 6S’de neler olması planlanıyor?

Alıştığımız özelliklerin yanında 12 MP’lik arka, 5 MP ön kamera, geliştirilmiş Force Touch teknolojisi, 2 GB RAM olması planlanıyor. Güçlendirilmiş aliminyum kasasıyla iPhone 6’da görülen “bükülme” olayı ortadan kalkacak.

Yeni renk geliyor!

Gold Rose’a hazır olun. Uzun zamandan beri konuşulan yeni renk iPhone 6S’de karşımıza çıkabilir. Altın renginin gül rengiyle buluşmasıyla ortaya çıkan renk, yeni bir alternatif oluşturacak. Uzun zamandan beri siyah ve beyaz renk telefon üreten şirket, iPhone 5S ile birlikte Gold rengi hayatımıza sokmuştu. Şimdi ise hafif pembeye yaklaşan “Gold Rose” rengini tanıtması bekleniyor.

iPad Pro ve iPad Mini 4 geliyor!

Apple, bugün tanıtacağı iPhone 6S’in yanında yeni bir tablet ürünü daha tanıtacağı düşünülüyor. Uzun zamandan beri iPad konusunda sessiz olan şirket, iPad Air ürünleriyle yeni bir segment yaratmıştı. Daha hafif olan cihazlar, oldukça beğenilmişti. iPad Pro’da yüksek ihtimal büyük bir ekran tercih edecek olan şirket, iPad Mini 4’de Air benzeri ortalama özelliklere sahip oldukça ince bir tablet tanıtabilir.

Yeni bir Apple Watch ürünü ve yeni watchOS işletim sistemi gelebilir

Apple, ilk giyilebilir teknolojisi ile sipariş rekorları kırmıştı. Akıllı saat sektörüne sonradan katılan şirket, ilk ürünüyle tüm piyasayı alt üst etmiş, perakende rekorları kırmıştı. Yoğun ön sipariş yaşayan şirket, siparişleri yetiştirmek için yoğun çaba sarfetmiş ve sipariş veren müşterilerine geç ürün göndermeye başlamıştı. Şimdi ise yeni bir Apple Watch modelinin geleceği düşünülüyor. Akıllı saatlerinde kullandığı watchOS’da da yenilenmelerinin olacağıda düşünülüyor.

Ve unutmadan, bugün iOS 9’da gelebilir, takipte kalın.

HAFTANIN İÇERİĞİ
WhatsApp ve Telegram! Hangisi Daha İyi?
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ