Teknoloji Blogu

Apple, Kamera Odaklı Linx Şirketini Satın Aldı

0

Apple bugün yeni bir şirketi satın aldığını duyurdu. İsrail kökenli LinX Computational Imaging Ltd. şirketini satın alan Apple, iPhone’lar da kamera konusunda daha da iddalı olmayı hedefliyor.

Kamera teknoloji geliştiren Linx şirketi, özellikle kamera odaklaması ve lens konusunda önemli şirketlerinde çalıştığı bir şirketti. Linx, mobil cihazların kamerasını profesyonel kamera seviyesine çıkartmak isteyen önemli bir şirket. Apple sözcüsününde doğruladığı satın alım tam 20.000.000 dolara gerçekleşti.

Kameraları profesyonel SLR kamera seviyesine çıkartan Linx, artık Apple bünyesinde olacak. Apple bu satın alımla birlikte bir sonra ki iPhone modelinde yeni bir kamera teknolojisi kullanmayı hedefliyor.

Peki Linx’in kameralarda ki farkını nasıl anlarım?

linx-kamera-apple-teknofeed

linx-kamera-testi-apple

 

Bir önceki yazımız olan YouTube'a 15 Yeni Dil Eklendi başlıklı makalemizde manşet, youtube ve YouTube toplamda kaç dille hizmet veriyor hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et