Apple Mavericks Beta Tüm Geliştiricilere Açıldı! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Apple Mavericks Beta Tüm Geliştiricilere Açıldı!

 Apple Mavericks Beta Tüm Geliştiricilere Açıldı!
Okunuyor Apple Mavericks Beta Tüm Geliştiricilere Açıldı!

Apple’ın kendi bilgisayar sistemlerinde kullandığı OS X versiyonlarının yeni sürümü Mavericks’in Beta versiyonunu tüm geliştiricilere açtı. Mac sahiplerinin geliştirici hesabı olmadan da katılabileceği geliştirme platformuna tüm Apple ID hesabı bulunanlar katılabilir.

os-x-gelistirici-haber

Daha öncelerden sadece geliştirici hesabı olanlara açık olan beta sürümler, şimdi ise Apple ID (Apple Kimliği) sahiplerine de indirebilir durumda. Beta programına katıldıktan sonra, sürümün geliştirilmesi için kendi fikirlerinizi direkt olarak Apple’a bildirebiliyorsunuz. Şirket bu girişimi ile Mavericks sürümünü daha da işlevsel kılmayı planlıyor. OS X Beta programına https://appleseed.apple.com/sp/betaprogram/ adresinden katılabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apple Campus 2'nin resmi videosu yayınlandı! başlıklı makalemizde apple, Apple Campus 2 offical video ve Apple'ın çevreci kampüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın