Teknoloji Blogu

Apple politikalarında değişiklik yapıldı

0

iphone-apple-store-haber

Apple, standart politikalarında bir değişiklik yaptığını duyurdu. Özellikle son aylarda iPhone ve iPad satışlarında yüksek rakamlara ulaşan şirket, iPhone için önemli bir değişiklik yaptı. Koşulsuz şartsız 30 gün içerisinde iade özelliğine sahip iPhone’lar artık 14 gün içerisinde geri verilebilecek. Apple Store ve Apple Online Store’lar da geçerli olan bu durum şimdiden uygulanmaya başladı bile. Özellikle 30 gün içerisinde rahatlıkla geri verilebilen iPhone, artık 14 gün içerisinde geri verilebilecek. Bu durum henüz GSM operatörlerine yansımasada önümüzde ki günlerde de bu değişikliği onlarda da göreceğiz.

Bu değişikliğin sadece iPhone ile ilgili olduğunu ve mevcut kullanıcılarını etkileyeceğini belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Turkcell kullanıcılarına ücretsiz İngilizce eğitimi verecek başlıklı makalemizde turkcell, Turkcell Akademi ve Turkcell İngilizce hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et