Teknoloji Blogu

Apple Store, Türkiye’de ne zaman açılıyor?

0

apple-logo

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz yıl Online Store mağazasını Türkiye’de de açtıktan sonra yerleşik bir Apple mağazasının Türkiye’de açılıp açılmayacağı merakları iyice artmıştı. Özellikle Zorlu Center ile ilgili çıkan haberlerde, AVM’nin zemin katındaki çalışmaların sürdüğü bir mağazada açılacağı düşünülen Türkiye mağazasının yapım aşamaları sürüyor. Apple’ın bazı mağazalarında uyguladığı kübik modele sahip mağaza, sadece giriş katından ibaret değil, Apple’ın diğer mağazalarında olduğu gibi zemin katıda mevcut.

zorlucenter-apple-magaza

Tim Cook’un 4 Şubat’ta Türkiye’ye gelip Zorlu Center’da ki mağazanın açılışını yapacağı düşünülen mağazasının son hazırlıkları yapılıyor. Ülkemizde başka noktalarda da mağaza açılması düşünülen Apple’ın, Zorlu Center’ da ki mağazasının açılışına şirketin üst düzey diğer yöneticilerininde katılması bekleniyor…

Bir önceki yazımız olan Samsung'dan bükülebilir 4K TV başlıklı makalemizde 4K teknolojisi, samsung ve samsung bükülebilir tv hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et