Teknoloji Blogu

Apple Store’larda Mağaza Poşetleri 25 Cent’ten Satılacak

0

Dünyanın hemen her ülkesinde mağazaları bulunan Apple, radikal bir karar alarak ürün satışının ardından verdiği poşetleri ücretli hale getirdi. 1 Ocak tarihli aldığı kararda, ürünlerinin satışının ardından verdiği poşetleri 25 centten kullanıcılarına sunacak. Son zamanlarda ülkemizde yaptığı zamlarla anılan Apple, böyle bir olayın ardından kullanıcılarının ne düşüneceği merak konusu.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Şirketin çevreci tutumuyla ilgili olduğunu düşünen kullanıcılar özellikle, Avrupa ülkelerinde çevresel nedenlerden dolayı büyük firmaların bedava poşet vermediğiyle ilgili olabileceğini düşünüyorlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL