Teknoloji Blogu

Apple Watch’ın Yeni Modellerinde Kamera Olabilir mi?

0

Apple’ın yeni gözdesi Apple Watch ile ilgili yeni haberler dolaşmaya başladı. Henüz herhangi bir sızıntı haber olmamasına rağmen, ortalıkta yeni nesil Apple Watch’lar da olası bir kamera olacağı iddia ediliyor. Minimum 350 dolardan satılmakta olan Apple Watch’lar, 2016’da yenilenmiş donanımıyla karşımıza çıkabilir.

facetime-teknofeed-haber

Geçtiğimiz haftalarda WWDC 15 etkinlikte watchOS 2 işletim sistemini tanıtan Apple, önümüzdeki yıl olası yeni bir Apple Watch modelinde farklı donanımsal özellikler yerleştirebilir. Apple’a yakın kaynakların bu haber doğrultusunda farklı görüşler sunmasına rağmen ortak bir konuda herkes aynı şeyi düşünüyor. Mevcut tasarımı göz önüne alındığında kamera yerleştirilecek uygun bir alan olmadığı apaçık ortada. Dahili bir kamera yerleştirilirse eğer mevcut ekranın büyümesi, pilin küçülmesi ve RAM’in arttırılması gerekmekte.

apple-watch-donanimsal

Apple’ın watchOS 2’de de olduğu gibi temel amacı pil tüketimini minimuma indirmek ve daha uzun pil ömrü sunmak. Dahili bir kamera yerleştirilmesi düşünüldüğünde en uygun alan cihazın arkası ya da yan tarafı uygun bulunuyor. Ekran kaliteside göz önünde bulundurulduğunda FaceTime’ın ne kadar performans sağlayacağı belli değil.

Direkt olarak iPhone ile senkronize çalışmasına rağmen, Apple Watch hala senkronizasyon konusunda sıkıntılar yaşayabiliyor. Şuana kadar 2.8 Milyon satış rakamına ulaştığı tahmin edilen Apple Watch’lar, 2016 yılında geliştirilmiş donanımsal özellikleriyle tekrardan karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan LG G4, Amerika'da Yedek Pil ve ek MicroSD kart ile satılacak başlıklı makalemizde lg, LG G4 ve LG G4 Amerika hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et