Apple'dan Düşük Bütçeli Yeni MacBook Air - Teknofeed.COM

Apple’dan Düşük Bütçeli Yeni MacBook Air

 Apple’dan Düşük Bütçeli Yeni MacBook Air
Okunuyor Apple’dan Düşük Bütçeli Yeni MacBook Air

Geçtiğimiz günlerde yeni çıkacak Apple ürünlerinden bahseden Apple firması, yakın bir zamanda bunların tanımını yapacağını dile getirmişti. Tanıtımı beklerken çeşitli haberler ve söylentiler kulağımıza gelmeye devam ediyor.

Git gide işleri büyüten ve artık senede 2 telefon ile yetinemeyip daha fazla cihaz çıkartmayı planlayan Apple markası, bu sonbaharda 3 adet birbirinden farklı iPhone modeli çıkaracağını ve bunlardan bir tanesi ise daha uygun bir fiyatlı olacağını söylemişti. Yeni telefonlarla birlikte çıkacak olan iOS 12 sürümü de gerçekten merakla beklenen bir sürüm olduğunu söyleyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15157″]

Apple bir süredir iPad cihazlarının popülaritesini bir hayli yitirdiğini fark etmiş ki bu sezonda yenilik yapılacağını tedarik zincirinde çalışan Ming-Chi Kuo dile getirdi. Seri olarak yenileneceği ve yenilerinin geleceğini söyleyen Ming-Chi Kuo ne zaman geleceği hakkında bir bilgi vermedi.

Uygun Fiyatlı MacBook Geliyor !

Asıl gelelim haberimize Apple ile ilgili verdiğimiz bir çok bilgiden sonra MacBook almayı düşünen insanları sevindirelim. Apple cihazlarının kalitesini ve kararlılığını düşündüğümüz zaman gerçekten her Apple kullanıcısı MacBook almak ister yada bunu kullanmayı arzu edebilir. Ama cep yakan bu fiyatlarda olan ürünü almak bir hayli zor ki Apple firması bunun farkına varmış ki yeni bir MacBook cihazı geleceğini dile getirdi. Bu ürünün fiyatı olarak ise düşük bütçeli olacağını ve kalite standartlarından düşmeyeceğini aktarabiliriz.

Piyasaya çıkacak olan yeni uygun fiyatlı MacBook Air satışları %15 arttırması ve 4500 TL gibi bir rakamla satışa çıkması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Amazon 2018 Prime Day İndirimleri Ne Zaman ? başlıklı makalemizde 2018 amazon fırsatları, 2018 temmuz indirimleri ve Amazon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın