Teknoloji Blogu

Apple’dan iPhone 5’in Pilini Değiştirme Programı

0

Geçtiğimiz aylarda Uyku/Uyanma (Kapatma-Açma) tuşunu değiştirme programı başlatan Apple, bugün ise hatalı pilleri değiştirme programını başlattığını duyurdu. Hatalı ürünü seri numarasından tespit eden Apple, iPhone 5 kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamış oldu. Hatalı pil kullanan kullanıcılara ücretsiz pil değiştirme avantajı sunan Apple, 22  Ağustos’da ABD ve Çin’de, 29 Ağustos’da ise diğer mağazalarının olduğu ülkelerde değişime başlıyor.

apple-iphone-5-pil

iPhone 5 Pil Değiştirme Programı Kapsamına Giriyormuyum?

Öncelikle cihazınızın Ayarlar > Genel > Hakkında kısmından Seri Numarasını öğrenin. Ardından burada ki sayfaya girerek ilgili kısma seri numaranızı yazıp, programa dahil olup olmadığınızı öğrenin.

Programa dahil olan kullanıcılar, gerekli randevuları aldıktan sonra Zorlu AVM’de ki Apple Store’a gidip ücretsiz pil değişimi yaptırabilirler.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL