AppStore Action Movie FX Uygulaması - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

AppStore Action Movie FX Uygulaması

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Hakan Orbay Hakan Orbay

iOS

Bize göre AppStore‘da nadir bulunan efekt düzenleme, ekleme uygulamalarının en iddialısı ve en başarılısı: Action Movie FX. Yapımını Bad Robot Interactive‘in üstlendiği Action Movie FX ile oluşturduğunuz bir videoya patlama, saldırı, sel baskını vb. gibi bir çok efekti ekleyebilme şansına sahip oluyorsunuz.

appstore-action-movie-fx

Bu uygulama, türünde fazlasıyla iddialı görünüyor. Oluşturduğunuz videoya aksiyon efektini başarı ile ekleyebilmek profesyonellik istiyor fakat, bunu başardığınızda müthiş görüntüler ortaya çıkıyor. Kullanıcıların içindeki aksiyon, bilim kurgu filmi yönetmenliği ruhunu dışarıya çıkartan Action Movie FX Apple kullanıcılarına müthiş bir deneyim yaşatıyor.

appstore-action-movie-fx_1

Türündeki üstün başarısına rağmen efektleri yerinde saymayan bu uygulama, içeriğine yenilerini de katmayı ihmal etmiyor. Sürekli güncellenen Action Movie FX’e son olarak Call of Duty efektleri dahil oldu. Bu efektlere kısaca göz atmak gerekirse isimleri; HellStorm Missile, EMP, DragonFire Drones, Claw. Uygulamada yeni efektler de satın alabiliyorsunuz ancak, Action Movie FX sizden ikişer efekt halinde hazırladığı paketler için 1,79 TL istiyor.

appstore-action-movie-fx_2

Action Movie FX, AppStore’da kullanıcılar tarafından 4,5/5 puan almış durumda ve, 4 inç retina ekran uyumlu. Ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisinde olan bu uygulamayı kaçırmamanızı öneririm.

 • prekast
  7 sene önce

  İşletim sistemleri arasında en iyisi olan Apple’nin iOS işletim sistemi sadece Appler kullana bilmeside kendisinin kalitesini yükseltiyor.

  22
  yorum beğen
HAFTANIN İÇERİĞİ
WhatsApp ve Telegram! Hangisi Daha İyi?
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ