AppStore Haftanın Uygulaması: Asphalt 7: Heat - Teknofeed.COM

AppStore Haftanın Uygulaması: Asphalt 7: Heat

 AppStore Haftanın Uygulaması: Asphalt 7: Heat
Okunuyor AppStore Haftanın Uygulaması: Asphalt 7: Heat

appstore-logo

Apple ürünlerinin uygulama merkezi olan AppStore, her hafta popüler bir uygulamayı haftanın uygulaması seçerek “Öne Çıkanlar” isimli bölümde yayınlıyor. Her hafta el değiştiren bu ünvan, bu hafta ünlü firma Gameloft’ın geliştirdiği Asphalt 7: Heat‘te…

asphalt7-appstore

Asphalt 7: Heat, görsel çarpıcılığa ve rahat oynanışa sahip bir yarış oyunu. Retina ekran çözünürlük uyumu bu kaliteyi sağlıyor ki, görsellik bir oyundaki en önemli unsurlardan biri. Ve bir oyunun yapımcılığını Gameloft üstlenince haliyle kullanıcılar tarafından gelen beklenti de artıyor, ve bu oyun da beklentileri fazlasıyla karşılayabilecek düzeyde.

Oyunda 60’a yakın araç mevcut ve bu araçların içerisinde çoğu araba meraklısının yakından ilgilendiği Lamborghini, Aston Martin ve Ferrari de bulunuyor. Bu araçlar ile yarıştığınız şehirler de Dünya’da sağlam bir prestije sahip yerler. Hawaii, Paris, Londra, Miami ve Rio gibi şehirlerde oluşturulmuş pistlerde yarışmak fazlasıyla keyifli gibi görünüyor. Yaklaşık 15 adet pistte mücadele edeceğiniz oyunda çok oyuncu desteği de bulunuyor. Tek bir yarışta 5 oyuncuya kadar destek veren mod, eşleştirme sistemi ile çalışıyor. Aynı zamanda Online Mod’u hareketlendirmek için yapımcılar tarafından oyun içi özel etkinlikler de oluşturulmuş durumda.

asphalt7-appstore_1

Asphalt 7: Heat, AppStore’da ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisinde ve kullanıcılardan 4,5/5 puan almış durumda. Yarış oyunu meraklıları bu görsel şöleni kesinlikle kaçırmamalı. Bu kaliteyi fark eden bazı yayın ve firmaların Asphalt 7: Heat ile ilgili yorumlarını da belirtmeden olmaz:

“Asphalt 7: Heat şu anda mevcut en iyi hareketli yarış deneyimi olabilir” –Gamezebo
“Oyun kesinlikle çarpıcı görünüyor” -148Apps
“Asphalt 7’de şahana bir arcade oyununda olması gereken tüm özellikler var” -c|net
“Verdiğin paranın karşılığını kesinlikle alıyorsun” -IGN

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın