AppStore Haftanın Uygulaması: Bird Zapper! - Teknofeed.COM

AppStore Haftanın Uygulaması: Bird Zapper!

 AppStore Haftanın Uygulaması: Bird Zapper!
Okunuyor AppStore Haftanın Uygulaması: Bird Zapper!

appstore-logo

Apple ürünlerinin uygulama merkezi olan AppStore, her hafta popüler bir uygulamayı haftanın uygulaması seçerek “Öne Çıkanlar” isimli bölümde yayınlıyor. Her hafta el değiştiren bu ünvan, bu hafta ünlü firma Namco Networks America Inc. Games’in geliştirdiği Bird Zapper!‘da…

bird-zapper

Bird Zapper!, açıkçası Namco‘dan beklenmeyecek türde bir Bulmaca/Arcade oyunu. Namco’dan beklenmeyecek derken kastettiğim şey, böyle bir türe böyle bir firmanın elini sürmesini ben tuhaf karşıladım. Fakat ortaya çıkan manzara ise gayet güzel. Oyunda girdiğimiz an bizi Quick Play oyun seçeneği farklı renkte ve titreye titreye; adeta gel bana (!) der gibi karşılıyor. Hemen altındaki Play seçeneğinde ise bizi iki adet oyun seçeneği karşılıyor ve bunlar Single&Multi player. Singleplayer seçeneği kendi içinde Survival Mode, Blitz Mode, Zen Mode, Race Mode olarak 4’e ayrılıyor. Multiplayer seçeneğinde ise oyunu Bluetooth, Wifi seçeneklerinde oynayabiliyoruz. Aynı zamanda Battle ve Race modu da bu seçenekte mevcut.

bird-zapper1

Bird Zapper!, AppStore’da ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisinde ve 3,5/5 puan almış durumda. Bu tür oyunların meraklıları bu oyunu kaçırmamalı; bağımlısı olacaksınız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın