Teknoloji Blogu

AppStore iGazete Uygulaması

iOS

Apple ürünlerinin uygulama merkezi AppStore‘da uzun süredir çok rağbet gören bir haber uygulaması mevcut: iGazete. Bu gazete haberlerini okumamızı ve incelememizi sağlayan mobil uygulama, Apple kullanıcılarının da fazlasıyla dikkatini çekmiş durumda.

igazete-uygulamasi-apple_1

iDergi’nin yaratıcılarının yapımını üstlendiği iGazete uygulaması, kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılıyor. Bu uygulama sayesinde günlük hayatta-medyada yer alan gazetelerin birinci sayfalarına göz atıp, web sitelerinin ise içeriğini inceleyebiliyorsunuz. Kullanıcıları okudukları tüm gazetelerin uygulamasını indirip alan sıkıntısına girme lüksünden kurtaran bu uygulama, 37 adet gazeteyi içeriğinde barındırıyor.

igazete-uygulamasi-apple_2

İçeriğini ve akıcılığını çok başarılı bulduğum bu uygulama, AppStore’da ücretsiz olarak Apple ürünü kullanıcılarının beğenisinde. Kullanıcılardan 4,5/5 gibi bir not alan bu uygulamayı, şahsen tüm mobil gazete okuyucularına tavsiye ediyorum. Eğer Apple cihazınızı yanınızdan ayırmıyor ve gazete manşetlerini-haberlerini kaçırmak istemiyorsanız, iGazete’yi kaçırmayın…

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL