Teknoloji Blogu

Assasin Creed Hayranları burada mı? İşte Assassin’s Creed Chronicles

0

Ubisoft’un yapımcılığında yıllardır hayranı olduğumuz Assassin Creed’i anlatmaya gerek yoktur herhalde. Ancak fikir sahibi olmayanlar için şöyle özetleyebilirim. Müthiş bir aksiyon düşünün ve yanına büyük bir kurgu ve de emek gerektiren senaryo. Bu muhteşem üçlü bizlere Assassin Creed’i sevdirdi. Ve işte oyunun bizlerle buluşmasına 3 gün kala yayınlanan oynanış videosu bizlerle.

p1_1989782_1a8e759a

Biliyorsunuz ki Assassin Creed bu seriyi ( Chronicles) yeni çıkarmıştı. Ve ilk oyun Çin’de geçiyordu bu seferde tahmin edebileceğimiz gibi oyunumuz ve senaryomuz Hindistan’da geçecek. Şüpheli davranamıyoruz biz ancak beklentimiz yine büyük gerçekten harika bir ekiple, yine harika rekorlar kırılabilir. 12 Ocak gibi kısa bir süre kaldı sabredin.

Oyundan bir kaç görsel ve yapımcı kuruluş tarafından yayınlanan oynanış videosu bizlerle.

Yarın Naruto severlere özel yazımızı kaçırmayın…

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et